Düğünüyle gündem olan AK Parti il başkanı Çetin istifa etti

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, görevinden istifa etti.

Çetin bugün X (Twitter) hesabından yaptığı açıklamayla “görevinden affını” istediğini duyurdu. Çetin’in açıklaması şöyle:

“Kıymetli Gaziantepli Hemşehrilerim, 06.07.2023 tarihinde üstlendiğim AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı görevimden bugün itibarıyla Genel Merkezimizden affımı istedim. Gazi şehrimize hizmet etme fırsatı veren Sayın Cumhurbaşkanımıza, Teşkilat başkanımız sayın Erkan Kandemir ve ekibime şükranlarımı sunuyorum.

Bu zorlu süreçte beraber omuz omuza yol yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza destek veren milletvekillerimize ve beraber çalıştığımız tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Şunu ifade ederim ki şahsım üzerinden yürütülen çirkin kampanyadan ailemi ve partimin yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğim.”

TARİHİ DE YANLIŞ YAZDI

Murat Çetin’in sosyal medya hesabından yaptığı imzalı açıklamanın tarihinde de hata yaparak “10.04.2024” yazması da dikkat çekti.

6 Şubat depremlerinde eşini ve çocuğunu kaybeden Çetin, geçtiğimiz günlerde Naz Akdoğan ile evlenmiş, yapılan görkemli tören gündem olmuştu.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x