Dilan Çiçek Deniz’in eski nişanlısı Thor Saevarsson çapkınlığa devam ediyor!

Thor Saevarsson, 2021’nin aralık ayında Dilan Çiçek Deniz’e, Boğaz’da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine “Evet!” yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz’e hayranlarından “Mutluluklar!” mesajları yağmıştı.

‘KISKANÇLIK’ İDDİASI

Ancak 2022 yılının kasım ayında, Dilan Çiçek Deniz’in evlenmeye hazırlandığı Thor Saevarsson’dan ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı öne sürülmüştü.

Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı evden ayrıldığı da öğrenilmişti. Yakın çevresinin barışmak için araya girmesine rağmen, Deniz’in geri adım atmadığı da iddialar arasındaydı.

GİZEMLİ ARKADAŞIYLA BEBEK’TE!

Ayrılık sonrası birçok çapkınlık turunda gazetecilere yakalanan yönetmen Thor Saevarsson, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı.

Bir kadın arkadaşı ile bölgenin ünlü mekanlarından birinde oturan Thor, yaklaşık iki saat gizemli kadın ile sohbet etti.

İSTANBUL’U TERK ETMEDİ

Dilan Çiçek Deniz ile ayrılığının ardından İstanbul’u terk etmeyen ve Türkiye’de yaşamını devam ettiren yönetmen, çapkınlıklarına da son sürat devam ediyor.

Saevarsson, daha önce de İstanbul’un farklı yerlerinde, farklı kadınlarla kameralara yansımıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x